Aktualności

Most do Wolności – 100-lecie Niepodległosci

Zapraszamy do wzięcia udziału w grze fabularnej - nawiązującej do czasów sprzed 100 lat. Będzie to gra o charakterze integracyjnym z elementami historycznymi. Od godziny ok. 14 ruszy też białoczerwona strefa podczas której przeprowadzone zostaną warsztaty edukacyjne. Zapraszamy do udziału wszystkich harcerzy, sympatyków i rodziców z Hufca Kalisz.  
Read More

Kolejne zadania z cyklu „Nie należy dłużej czekać”

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi zadaniami cyklu "Nie należy dłużej czekać". Tematem głównym są „Lokalni herosi”. Treść zadań poniżej. https://issuu.com/wielkopolscyharcerze/docs/konkurs_ro_ek_lokalni_herosi Plik z zadaniem do pobrania: "Lokalni herosi" https://issuu.com/wielkopolscyharcerze/docs/konkurs_paderewski_lokalni_herosi Plik z zadaniem do pobrania: "Lokalni herosi" https://issuu.com/wielkopolscyharcerze/docs/konkurs_kittel_lokalni_herosi Plik z zadaniem do pobrania: "Lokalni herosi"  
Read More

Zadanie na marzec-kwiecień 2018

Zapraszamy do zapoznania się z treścią zadań cyklu marzec-kwiecień 2018. Tematem głównym są „Powstańcy w mojej okolicy”. Treść cyklu poniżej. https://issuu.com/wielkopolscyharcerze/docs/nienalezydluzejczekac_propozycja_za_8f061b9b604a34 Plik z zadaniem do pobrania: "Powstańcy w mojej okolicy"
Read More